Om oss

Sätila El-Service AB är ett familjeföretag med över 45 års erfarenhet. Vi utför de flesta förekommande elinstallations- och servicearbeten. Vi tycker att den personliga kontakten med kunden i centrum är viktig och tillsammans med våra duktiga och kompetenta medarbetare är vår målsättning att ha en hög kvalitetsnivå både på arbete och material.

Tag gärna kontakt med oss: 0301-425 51

 

Krister Johansson, krister@satilaelservice.se, 070-527 65 51

 

Medarbetare

Krister Johansson          krister@satilaelservice.se                   070-527 65 51
Karin Andersson             karin@satilaelservice.se                      073-028 81 88
Erik Blell                             erik@satilaelservice.se                         070-529 75 51
Henrik Wallentheim      henrik@satilaelservice.se                   070-782 65 51
Christer Ek                         christer@satilaelservice.se                070-654 14 09
Fredrik Ringh                    fredrik@satilaelservice.se                  079-073 85 51
Axel franzen                                                                                                  070-090 85 51
Sebastian Kvarnhagen   
Jonathan Johansson    
Henrik Nilsson                                                                     

Sätila El-Service AB

Hyssnavägen 31
51169 Sätila
 
www.satilael.se
instagram.com/satilael
facebook.com/satilaelservice.se
 
info@satilael.se
Tel: 0320 - 100 25